KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12811470
nr 1281 1470
John Nyström
(1888-1945), Sverige
Oljemålning, "Klintholm". Signerad, daterad 1939. Olja på duk, 32,5x45cm
Utrop:
500 kr
Såld:
450 kr
måndag 14 oktober 2019
kl 19:12:05
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
John Nyström
Läs mer om John Nyström